A bit out of me
Jsem...prostě jsem. Běhám si po lese, mazlím se se svým pejskem a užívám si každou vteřinu, kterou můžu strávit jinde než zakonzervovaná ve svým stereotypu. A od toho se odvíjí další věc, miluju cestování, ať je to kamkoli třeba deset, sto, tisíc kilometrů je to jedno, hlavně pryč. už o mě víte to co potřebujete ...tak si s tím nakládejte jak chcete Jo a jmenuju se Julča.