A bit out of me
Jsem...prostě jsem.
Běhám si po lese, mazlím se se svým pejskem a užívám si každou vteřinu,
kterou můžu strávit jinde než zakonzervovaná ve svým stereotypu.
A od toho se odvíjí další věc, miluju cestování,
ať je to kamkoli třeba deset, sto, tisíc kilometrů je to jedno, hlavně pryč.
už o mě víte to co potřebujete ...tak si s tím nakládejte
jak chcete
Jo a jmenuju se Julča.
Komentáře
Okomentovat